O sprzedającym

Kontakt

TELEFON:

618154813
530769270

ZWROTY/REKLAMACJE/PYTANIA O WYSYŁKĘ 

668 851 991

E-MAIL:
gkcosmetics@gmail.com

Informacje o sprzedającym

Sprzedażą kosmetyków zajmujemy się od 2011 roku, nieustannie doskonalimy naszą ofertę handlową, gwarantujemy oryginalność i wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe,oryginalne, nigdy nie otwierane, fabrycznie zapakowane i pochodzą z wiarygodnych źródeł. Kosmetyki są przechowywane w odpowiednich warunkach i posiadają długi termin ważności. ZAOPATRUJEMY TAKŻE HURTOWNIE FRYZJERSKIE. Wysyłając kosmetyki do Państwa dokładamy wszelkich starań by były one dobrze zapakowane i jak najszybciej dotarły na miejsce.

Termin zapłaty za zamówienia przez Klienta to czas do 14 dni

Wszystkie sprzedawana kosmetyki oraz akcesoria fryzjerskie dostarczamy bez wad.

Pozasądowe rozwiązywanie sporów, nazywane również pozasądowym rozwiązywaniem sporów - w skrócie ADR (ang. Alternative Dispute Resolution) - to polubowne postępowania prowadzone w sporach pomiędzy konsumentami a przedsiębiorcami. 

Aby rozpocząć postępowanie należy złożyć WNIOSEK. Większość podmiotów uprawnionych do prowadzenia postępowań publikuje na swoich stronach internetowych wzory wniosków, z których można skorzystać. Jeżeli jednak wniosek nie został opublikowany można napisać go we własnym zakresie. Wniosek powinien zawierać co najmniej: oznaczenie stron sporu – dane konsumenta i przedsiębiorcy dokładnie określone żądanie – informację, jakim rozstrzygnięciem chcielibyśmy, żeby postępowanie się zakończyło wskazanie rodzaju postępowania: zbliżenie stanowisk stron – bezstronna osoba pomaga ułatwić kontakt i wesprzeć w komunikacji skonfliktowane strony sporu, zaproponowanie rozwiązania – bezstronna osoba zapoznaje się z argumentami obu stron sporu i proponuje jego rozwiązanie, rozstrzygnięcie sporu – arbiter w sposób wiążący narzuca rozwiązanie stronom konfliktu (ten rodzaj postępowania wykorzystują jedynie Sąd Polubowny przy Komisji Nadzoru Finansowego oraz Związek Banków Polskich Bankowy Arbitraż Konsumencki). podpis Postępowania prowadzone są przez podmioty uprawnione wpisane do Rejestru prowadzonego przez Prezesa UOKiK. Do prowadzenia postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich konieczna jest ZGODA obydwu stron sporu.

Pozostałe informacje

ODBIORY OSOBISTE ORAZ SKLEP MIEŚCI SIĘ W PRZEŹMIEROWIE UL. LEŚNA 19, 62-081

PON-PT 9-18

Warunki reklamacji

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI: 2 lata

ADRES DO RĘKOJMI:
GK COSMETICS SP Z .O.O. SP.K.
UL. LEŚNA 30
62-081 PRZEŹMIEROWO

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI: 2 lata (dla przedsiębiorców rękojmia wyłączona)

ADRES DO RĘKOJMI:
GK COSMETICS SP Z .O.O. SP.K.
UL LEŚNA 30
62-081 PRZEŹMIEROWO

Warunki zwrotów

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY: 14 dni

Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

ADRES ZWROTU:
G&K COSMETICS MAGAZYN
LEŚNA 30
62-081 PRZEŹMIEROWO

KOSZTY PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA: kupujący

Punkty odbioru

G&K SKLEP

LEŚNA 19
62-081 PRZEŹMIEROWO
woj. wielkopolskie
tel.: 618154813

  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 09:00 - 18:00
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 09:00 - 18:00
  • piątek 09:00 - 18:00

Płatność kartą i gotówką

Do odbioru w 1 dzień roboczy,
prosimy umówić się na odbiór.