Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
więcej... mniej

zamówienia telefoniczne

530 769 270

9:00 - 18:00

dott. solari

Firmą założona w 1985 roku : od ponad trzydziestu lat zajmuje się naszymi włosami, produkując i dystrybuując profesjonalne produkty fryzjerskie we Włoszech i na całym świecie.

PEŁNA GAMA PRODUKTÓW

Oferujemy pełną gamę profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, od koloru po pielęgnację, od zabiegów po stylizację. Nasze linie są wspierane przez szkolenia z konkretnych kursów dla każdej potrzeby, od mody, z naszych rocznych kolekcji, z komunikacji społecznej, od stale aktualizowanej strony internetowej, od reklamy w czasopismach branżowych i od ukierunkowanej komunikacji dla salonów.

Pasja do naszej pracy

Wierzymy w porównanie z naszymi klientami, którzy zawsze kierują nami zgodnie z ich potrzebami i szkoleniem ludzi, którzy tworzą nasz personel. Wierzymy, że pasja do naszej pracy inspiruje nas każdego dnia nowych pomysłów. Wierzymy w innowacje, stale aktualizowane formuły i wysoką jakość składników.

Wyprodukowano we Włoszech

Nasze wysiłki są nagradzane przez uznanie także na arenie międzynarodowej. Coraz więcej klientów wybiera nas na wysoką jakość naszego Made in Italy i na to włoskie poczucie estetyki, które wciąż może sprawić, że ludzie marzą.

Sortuj wg