ALTER EGO EGOLISS CONTROL FLUID WYGŁADZAJĄCY 1000

Promocja ALTER EGO EGOLISS CONTROL FLUID WYGŁADZAJĄCY 1000 Zobacz większe
Nasza cena:
999,00 zł
1 027,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Twisto: Kup teraz i zapłać dopiero za 30 dni! Koszt dostawy od: 12zł Wysyłka: Zwykle w 24h Kategoria: Kuracje

 • ALTER EGO EGOLISS LISS CONTROL FLUID

  Fluid dyscyplinujący

  1000ml

  Fluid wygładzający włosy to kluczowy preparat kuracji Egoliss K3 Technology. Fluid aktywujemy na włosach korzystając z prostownicy Creative Iron Alter Ego. Głównym zadaniem preparatu jest zmiana wyglądu i wyrównanie mostków dwusiarczkowych znajdujących się we włóknie włosa. Działanie to pozwala zlikwidować puszenie się włosów i zmienić je w niezwykle gładkie, miękkie i łatwe w rozczesywaniu, lejące się pasma.

  Fluid dyscyplinujący LISS CONTROL zawiera specjalny K-COMPLEX w swojej formule, dzięki czemu efekt zdyscyplinowanych i wygładzonych włosów trwa do 8-10 tygodni. Po nałożeniu fluidu i pod wpływem ciepła łańcuchy keratyny, obecne w strukturze włosa, są wyrównane i ukształtowane, zapewniając długotrwały efekt.

  Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia włosy zdyscyplinowane, miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania, dodatkowo zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

  Nie zawiera formaldehydów, parabenów, SLS i SLES.

  Sposób użycia:

  1. NAŁÓŻ SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY (EGO PREP 0.0) na wilgotne włosy, masuj dopóki piana nie pokryje całości

  włosów, a następnie spłucz. Powtórz drugi lub trzeci raz. Masuj, pozostaw na kilka minut i spłucz.

  2. CZĘŚCIOWO WYSUSZ WŁOSY eliminując poziom wilgoci o około 80% przy użyciu suszarki. Załóż rękawiczki i przygotuj produkt (około 30 g w zależności od długości włosów).

  3. PODZIEL WŁOSY na 4 części i nałóż fluid dyscyplinujący, co około 1-1.5 cm zaczynając od karku przy użyciu szczotki lub aplikatora, następnie przeczesz włosy rozprowadzając fluid (20 min).

  4. POZOSTAW NA na 30 minut. Nie spłukuj, wysusz przy pomocy suszarki i płaskiej szczotki.

  5. UŻYJ PROSTOWNICY:

  rozgrzanej do 200°, max 220° dla naturalnych lub niewymagających włosów (8/10 razy, zależy od reakcji pierwszego pasma) rozgrzanej do 180°, max 200° dla zniszczonych, rozjaśnianych, farbowanych włosów (7/8 razy zależy od reakcji pierwszego pasma). Prostuj pasma o grubości około 1 – 1.5 cm, wielokrotnie zaciskając, skupiając się na najbardziej opornych miejscach i zwracając szczególną uwagę na końcówki. Pozwól włosom odpocząć.

  6. SPŁUCZ włosy aby całkowicie wyeliminować produkt. Nieużywaj szamponu, wysusz przy użyciu ręcznika.

  7. NAŁÓŻ ODŻYWKĘ WZMACNIAJĄCĄ na wysuszone ręcznikiem włosy, od nasady po końce.Pozostaw na 3-5 min, potem spłucz.

  8. WSTRZĄŚNIJ SPRAYEM DYSCYPLINUJĄCYM przed użyciem. Wysuszone ręcznikiem włosy spryskaj Sprayem Dyscyplinującym 5 do 7 razy - w zależności od ilości, grubości i długości włosów. Przeczesz je, aby rozprowadzić produkt. Nie stosuj na suche włosy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: