SIBEL HAIR VACUUM odkurzacz do włosów model 2020

Nasza cena:

680,00 zł

690,00 zł

Koszt dostawy od: 12zł Wysyłka: Zwykle w 24h

 • SIBEL HAIR VACUUM

  Inteligentny, fryzjerski

  odkurzacz automatyczny

  model 2020

  Sibel Hair Vacuum ułatwia zamiatanie podłóg i pomaga zachować salon w czystości przez cały dzień. Wystarczy zamieść włosy, kurz i brud do podstawy urządzenia, a czujniki podczerwieni wykryją zanieczyszczenia i aktywują odkurzacz. Po odkurzeniu wszystkich zanieczyszczeń urządzenie wyłączy się automatycznie. Odkurzacz dobrze sprawdza się na gładkiej podłodze, np. kafelkach, panelach itd. Silnik pracuje cicho, nie powodując dyskomfortu pracowników i klientów salonu. Niewielkie wymiary i estetyczny design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza.

  Łatwy w obsłudze przełącznik sterujący umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia, a także ręczne aktywowanie. Wystarczy nacisnąć przycisk na górze obudowy, aby zmienić tryb pracy. Duży przycisk na dole urządzenia służy do manualnego uruchamiania.

  Dzięki funkcjom odpylania pomieszczenia nadmuchiwane jest czyste powietrze. Zanieczyszczenia gromadzą się w specjalnej komorze, którą łatwo utrzymać w czystości – wystarczy opłukać pod bieżącą wodą. O konieczności opróżnienia komory informuje kontrolka. Komora ma pojemność 7,2 l, dzięki czemu nie trzeba jej często opróżniać. Podobnie łatwe w czyszczeniu są gąbki filtrów, a w razie ich zużycia można dokupić części zamienne.

  Moc: 1160-1250 W

  Wymiary urządzenia: 31x19x53 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: