ALFAPARF Yellow Zestaw do keratynowego prostowania

ALFAPARF Yellow Zestaw do keratynowego prostowania Zobacz większe
Nasza cena:
78,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Twisto: Kup teraz i zapłać dopiero za 30 dni! Koszt dostawy od: 12zł Wysyłka: Zwykle w 24h Kategoria: Pozostałe

 • ALFAPARF YELLOW LISS KERATIN

  PROFESJONALNY ZESTAW DO KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW

  Efekt prostych , wygładzonych włosów do 2-3 miesięcy. W celu potrzymania efektu zaleca się stosowanie szamponu i odżywki do włosów z serii ALFAPARF YELLOW LISS.

  Krok A: Na zwilżone wodą włosy nałóż szampon Nutritive Shampoo (1), dokładnie wmasuj aż do otrzymania jednolitej piany. Spłukaj i w razie potrzeby powtórz czynność. Następnie wysusz włosy.

  Krok B: Podziel włosy na 4/6 sekcje i rozdziel za pomocą spinek. Rozpocznij od tylnich sekcji. Wstrząśnij buteleczką z produktem Smoothing Mousse (2) . Weź do ręki drobne pasmo dołu głowy, nałóż odpowiednią ilość produktu poczynając od 1 cm nasady włosów aż do zwilżenia całej długości pasma, za pomocą grzebienia rozprowadź produkt po całej długości i na końcówki . Kontynuuj , postępując w ten sam sposób ,zawsze zaczynając od dolnych pasm. Pozostaw na 20 minut i bez spłukiwania przystąp do szczotkowania. Po zakończeniu czynności ponownie weź drobne pasma i przeciągnij je prostownicą zgodnie ze wskazaniami zawartymi w instrukcji. Po zakończeniu przeciągania prostownicą ,spłukaj włosy letnią wodą do całkowitego usunięcia pozostałości produktu.

  Krok C: Po spłukaniu, obficie nałóż i dokładnie wmasuj produkt Nutritive Mask (3). Pozostaw na włosach na 5-10 minut. Spłukaj letnią wodą , osusz włosy ręcznikiem, przystąp do suszenia kierując strumień od góry do dołu.

  Włosy grube/naturalne temperatura prostownicy 200/210°C, od 15 do 18 razy prostownicą.

  Włosy normalne/neutralne temperatura prostownicy 180/200°C, od 12 do 15 razy prostownicą.

  Włosy farbowane temperatura prostownicy 160/180°C, od 10 do 12 razy prostownicą.

  Włosy rozjaśniane, z pasemkami, cienkie , zniszczone,farbowane z czerwonym odcieniem temperatura prostownicy 140/160°C, od 7 do 9 razy prostownicą.

  Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego.

  Zestaw zawiera:

  - szampon głęboko oczyszczający - 60 ml

  - fluid wygładzający – 150 ml

  - maskę nawilżającą - 75 ml

  - rękawiczki foliowe

30 innych produktów w tej samej kategorii: