ALFAPARF EVOLUTION OF THE COLOR LEONARDO KOLORY

Nasza cena:

23,90 zł

Koszt dostawy od: 12zł Wysyłka: Zwykle w 24h

 • Podziwiamy tych, którzy są odważni, tych, którzy eksperymentują, tych, którzy nieustannie poszukują czegoś nowego. Podziwiamy wolne duchy.

  W pięćsetną rocznicę śmierci Leonarda da Vinci inspirujemy się nim oraz jego temperamentem, dzięki któremu stał się on symbolem Renaissance: innowator, rewolucjonista, dalekosiężny twórca własnej przyszłości.

  NICZYM LEONARDO, PRZEKRACZAJĄC TO, CO WYOBRAŻALNE.

  6 NOWATORSKICH ODCIENI, CZYSTA INNOWACJA

  Nowa paleta kolorów, które wykraczają poza standardową numerację.

  DLACZEGO SĄ ONE TAK WYJĄTKOWE?

  ABSOLUTNA NOWOŚĆ: TRZECI REFLEKS.

  Złożone i kompleksowe połączenie brązów, miedzi i blondu bogate w różne odcienie, które zmieniają się w zależności od światła.

  Ciepłe i chłodne odcienie współistnieją ze sobą, osiągając maksymalną wyrazistość w połączeniach, które doświadczony kolorysta może stworzyć dla całkowicie nowego rezultatu

  Dostępne kolory:

  - 6.562

  - 8.642

  - 9.442

  - 9.423

  - 10.342

  CZŁOWIEK I TECHNOLOGIA W IDEALNEJ SYNERGII

  Zainspirowani studiami oraz innowacją  Leonarda, który tak jak nikt inny, potrafił połączyć sztukę z nauką, stworzyliśmy coś całkowicie nowatorskiego, łącząc talent kolorystów z najbardziej zaawansowanymi technologiami.

  Nowy automatyczny mikser zarządzany przez oprogramowanie, którego pamięć jest w stanie zgromadzić ponad 2000 istniejących odcieni, umożliwiając odkrycie nowych i oryginalnych połączeń kolorów, a także pozwalając naszym twórcom na całkowite oddanie się tym etapom pracy, które wymagają inwencji i wyobraźni.

  Alfaparf Farba EVOLUTION OF THE COLOR - tubka 60ml

  Znakomite, profesjonalne farby do włosów zapewniajace nigdy wcześniej nieosiągalne rezultaty: perfekcyjny kolor i idealne włosy dzięki ekskluzywnej trójwymiarowej technologii - CUBE 3D TECH.

  Ta permanentne farby zawierają w swoim składzie 3 ekskluzywne składniki (MLV, HA i HCI) działające w 3 kolejnych fazach procesu koloryzacji.

  Dzięki ich sekwencyjnemu działaniu, włosy są zdrowe a kolor idealnie spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagajacych klientek:

  - WYJĄTKOWY KOLOR: trwałe kolory idealne pokrycie intensywne refleksy

  - MAKSYMALNA DBAŁOŚĆ O WŁOSY: miękkość zdrowe włosy blask

  - ZWIĘKSZONY KOMFORT APLIKACJI: formuła bardziej kompatybilna ze skórą, nowy owocowy zapach skrócony czas działania

  W najnowszej formule, po raz pierwszy w koloryzacji włosów, zastosowany został kwas hialuronowy, który w połączeniu z MLV i HCI (obecnymi w produktach Evolution of the Color HCI) gwarantuje optymalny kolor i jakość włosa. Dodatkowo zastosowanie paratoluendiaminy w miejsce parafenylendiaminy sprawia, że formuła jest jeszcze bardziej delikatna, a gęsta konsystencja zwiększa precyzję aplikacji.

  UWAGA:

  Po dokonaniu zakupu prosimy o informację z wybranym odcieniem,w przeciwnym razie zamówienie nie zostanie zrealizowane!!!!

30 innych produktów w tej samej kategorii: