APOTHECARY87 THE UNSCENTED OLEJEK 10ML 2+1 ORIGINAL RECIPE GRATIS

Nasza cena:

67,60 zł

101,60 zł

Koszt dostawy od: 12zł Wysyłka: Zwykle w 24h

 • APOTHECARY87

  2+1 GRATIS

  SUPER PROMOCJA!!!

  TYLKO OGRANICZONA ILOŚĆ

  2 X OLEJEK THE UNSCENTED 10ML

  +

  1X OLEJEK ORIGINAL RECIPE 10ML GRATIS!!!!!!

  THE UNSCENTED: Olejek z olejkami arganowymi, jojoba i słonecznikowymi

  Bezzapachowy

  Jeśli kochasz swoją brodę, prawdopodobnie masz ulubiony olej do niej. Jeżeli zmagasz się ze swędzeniem i podrażnieniem, prawdopodobnie nie masz odpowiedniego olejku do brody. Ale skoro tak wiele do wyboru, w jaki sposób wybrać ten najlepszy? Apothecary87 chciałby zaoferować swoją opcję Bezzapachową do rozważenia. Olej odżywia niesforne, żylaste wąsy i zapewnia kontrolę, połysk i zarządzanie swoja brodą. Ale to nie wszystko. Olej działa na skórę pod spodem, łagodząc, nawilżając i pielęgnując, dzięki czemu zaczerwienienie, świąd i podrażnienie należą już do przeszłości. Apothecary87 robi to za pomocą olejków arganowych, jojoba, słonecznika i crambe abyssinica. Wszystkie wiadomo, że odżywiają i nawilżają. Ta bezzapachowa wersja jest idealna dla tych, którzy chcą, aby ich naturalna męskość świeciła lub miała ulubiony zapach, który chcą zastosować. Zdobądź wspaniałą, jedwabistą brodę bez żadnego dodatkowego zapachu.

  ORIGINAL RECIPE: Zapach olejku, w którym dominują aromaty paczuli, drzewa sandałowego i pelargonii, pozwoli się zrelaksować.

  Wszystkie składniki są dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej zadbać o potrzeby męskiej skóry i zarostu. Olejek pomoże odżywić i nawilżyć suchą skórę i włosy. Codzienne jego wcieranie zaowocuje szybszym wzrostem włosa i poprawą jego struktury. Broda będzie grubsza, mocniejsza.

30 innych produktów w tej samej kategorii: